Masach Tech Ltd. MS353-20S-NS
Part No.:
MS353-20S-NS
Datasheet:
MS353-20S-NS.pdf
Description:
35.3X22.3X6.4 MM RF SHIELD
Shipping
MS353-20S-NS Specifications
Type:
Shield, 1-Piece
Height - Overall:
0.252" (6.40mm)
Length - Overall:
1.390" (35.30mm)
Width - Overall:
0.878" (22.30mm)