Masach Tech Ltd. MS345-10F-NS
Part No.:
MS345-10F-NS
Datasheet:
MS345-10F-NS.pdf
Description:
34.5 X 23.3 X 3.5MM TWO-PIECE DR
Shipping
MS345-10F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.138" (3.50mm)
Length - Overall:
1.358" (34.50mm)
Width - Overall:
0.917" (23.30mm)