Masach Tech Ltd. MS338-10S-NS
Part No.:
MS338-10S-NS
Datasheet:
MS338-10S-NS.pdf
Description:
33.8 X 30.3 X 3.3MM ONE-PIECE DR
Shipping
MS338-10S-NS Specifications
Type:
Shield, 1-Piece
Height - Overall:
0.130" (3.30mm)
Length - Overall:
1.331" (33.80mm)
Width - Overall:
1.193" (30.30mm)