Masach Tech Ltd. MS338-10F
Part No.:
MS338-10F
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
MS338-10F.pdf
Description:
RF SHIELD 1.193"X1.331" SOLDER
Shipping
MS338-10F Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Series:
Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Type:
Frame
Height - Overall:
0.130" (3.30mm)
Length - Overall:
1.331" (33.80mm)
Width - Overall:
1.193" (30.30mm)