Masach Tech Ltd. MS329-10S-NS
Part No.:
MS329-10S-NS
Datasheet:
MS329-10S-NS.pdf
Description:
32.9 X 20.7 X 2.5MM ONE-PIECE DR
Shipping
MS329-10S-NS Specifications
Type:
Shield, 1-Piece
Height - Overall:
0.098" (2.50mm)
Length - Overall:
1.295" (32.90mm)
Width - Overall:
0.815" (20.70mm)