Masach Tech Ltd. MS326-10S-NS
Part No.:
MS326-10S-NS
Datasheet:
MS326-10S-NS.pdf
Description:
32.6 X 20 X 5MM ONE-PIECE DRAWN-
Shipping
MS326-10S-NS Specifications
Type:
Shield, 1-Piece
Height - Overall:
0.197" (5.00mm)
Length - Overall:
1.283" (32.60mm)
Width - Overall:
0.787" (20.00mm)