Masach Tech Ltd. MS323-20F
Part No.:
MS323-20F
Datasheet:
MS323-20F.pdf
Description:
RF SHIELD 0.937"X1.272" SOLDER
Shipping
MS323-20F Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.185" (4.70mm)
Length - Overall:
1.272" (32.30mm)
Width - Overall:
0.937" (23.80mm)