Masach Tech Ltd. MS323-10S-NS
Part No.:
MS323-10S-NS
Datasheet:
MS323-10S-NS.pdf
Description:
32.3 X 23.8 X 3.7MM ONE-PIECE DR
Shipping
MS323-10S-NS Specifications
Type:
Shield, 1-Piece
Height - Overall:
0.146" (3.70mm)
Length - Overall:
1.272" (32.30mm)
Width - Overall:
0.937" (23.80mm)