Masach Tech Ltd. MS323-10F-NS
Part No.:
MS323-10F-NS
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
MS323-10F-NS.pdf
Description:
32.3 X 23.8 X 3.7MM TWO-PIECE DR
Shipping
MS323-10F-NS Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Series:
Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Type:
Frame
Height - Overall:
0.146" (3.70mm)
Length - Overall:
1.272" (32.30mm)
Width - Overall:
0.937" (23.80mm)