Masach Tech Ltd. MS321-10F-NS
Part No.:
MS321-10F-NS
Datasheet:
MS321-10F-NS.pdf
Description:
32.1 X 16.6 X 2.5MM TWO-PIECE DR
Shipping
MS321-10F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.098" (2.50mm)
Length - Overall:
1.264" (32.10mm)
Width - Overall:
0.654" (16.60mm)