Masach Tech Ltd. MS312-10F
Part No.:
MS312-10F
Datasheet:
MS312-10F.pdf
Description:
RF SHIELD 1.181"X1.228" SOLDER
Shipping
MS312-10F Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.197" (5.00mm)
Length - Overall:
1.228" (31.20mm)
Width - Overall:
1.181" (30.00mm)