Masach Tech Ltd. MS300-10C-NS
Part No.:
MS300-10C-NS
Datasheet:
MS300-10C-NS.pdf
Description:
RF SHIELD 0.984X1.205" SNAP FIT
Shipping
MS300-10C-NS Specifications
Type:
Cover
Height - Overall:
0.118" (3.00mm)
Length - Overall:
1.205" (30.60mm)
Width - Overall:
0.984" (25.00mm)