Masach Tech Ltd. MS268-20F-NS
Part No.:
MS268-20F-NS
Datasheet:
MS268-20F-NS.pdf
Description:
RF SHIELD 0.614" X 1.055" SOLDER
Shipping
MS268-20F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.157" (4.00mm)
Length - Overall:
1.055" (26.80mm)
Width - Overall:
0.614" (15.60mm)