Masach Tech Ltd. MS266-10F-NS
Part No.:
MS266-10F-NS
Datasheet:
MS266-10F-NS.pdf
Description:
RF SHIELD 1.000" X 1.047" SOLDER
Shipping
MS266-10F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.150" (3.80mm)
Length - Overall:
1.047" (26.60mm)
Width - Overall:
1.000" (25.40mm)