Masach Tech Ltd. MS263-20F-NS
Part No.:
MS263-20F-NS
Datasheet:
MS263-20F-NS.pdf
Description:
RF SHIELD 0.780" X 1.035" SOLDER
Shipping
MS263-20F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.319" (8.10mm)
Length - Overall:
1.035" (26.30mm)
Width - Overall:
0.780" (19.80mm)