Masach Tech Ltd. MS233-20F-NS
Part No.:
MS233-20F-NS
Datasheet:
MS233-20F-NS.pdf
Description:
RF SHIELD 0.571" X 0.917" SOLDER
Shipping
MS233-20F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.118" (3.00mm)
Length - Overall:
0.917" (23.30mm)
Width - Overall:
0.571" (14.50mm)