Masach Tech Ltd. MS209-30S-NS
Part No.:
MS209-30S-NS
Datasheet:
MS209-30S-NS.pdf
Description:
20.9 X 14 X 2.2MM RF SHIELD
Shipping
MS209-30S-NS Specifications
Type:
Shield, 1-Piece
Height - Overall:
0.087" (2.20mm)
Length - Overall:
0.823" (20.90mm)
Width - Overall:
0.551" (14.00mm)