Masach Tech Ltd. MS183-20S
Part No.:
MS183-20S
Datasheet:
MS183-20S.pdf
Description:
RF SHIELD 0.606"X0.720" SOLDER
Shipping
MS183-20S Specifications
Type:
Shield, 1-Piece
Height - Overall:
0.075" (1.90mm)
Length - Overall:
0.720" (18.30mm)
Width - Overall:
0.606" (15.40mm)