Masach Tech Ltd. MS155-20F-NS
Part No.:
MS155-20F-NS
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
MS155-20F-NS.pdf
Description:
RF SHIELD 0.453"X0.610" SOLDER
Shipping
MS155-20F-NS Specifications
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Series:
Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Packaging:
Tray
Type:
Frame
Height - Overall:
0.091" (2.30mm)
Length - Overall:
0.610" (15.50mm)
Width - Overall:
0.453" (11.50mm)