Masach Tech Ltd. MS148-20F-NS
Part No.:
MS148-20F-NS
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
MS148-20F-NS.pdf
Description:
14.8 X 14.8 X 2MM RF FRAME
Shipping
MS148-20F-NS Specifications
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Series:
Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Packaging:
Tray
Type:
Frame
Height - Overall:
0.079" (2.00mm)
Length - Overall:
0.583" (14.80mm)
Width - Overall:
0.583" (14.80mm)