Masach Tech Ltd. MS128-10F-NS
Part No.:
MS128-10F-NS
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
MS128-10F-NS.pdf
Description:
RF SHIELD 0.484"X0.504" SOLDER
Shipping
MS128-10F-NS Specifications
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Series:
Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Packaging:
Tray
Type:
Frame
Height - Overall:
0.295" (7.50mm)
Length - Overall:
0.504" (12.80mm)
Width - Overall:
0.484" (12.30mm)