Mechatronics Fan Group MS1238E48B-FHR-2EM
Part No.:
MS1238E48B-FHR-2EM
Datasheet:
MS1238E48B-FHR-2EM.pdf
Description:
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Shipping
MS1238E48B-FHR-2EM Specifications
Voltage - Rated:
48VDC
Size / Dimension:
Square - 120mm L x 120mm H
Width:
38.00mm
Static Pressure:
1.190 in H2O (296.4 Pa)