Panduit Corp MS10W75T30-Q6
Part No.:
MS10W75T30-Q6
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Cable Ties and Zip Ties
Package:
Datasheet:
MS10W75T30-Q6.pdf
Description:
STRAPPING TIE NAT 2400LB 3.250'
Shipping
MS10W75T30-Q6 Specifications
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Pan-Steel® M75
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Wire/Cable Tie Type:
Strapping
Length - Approximate:
39"
Bundle Diameter:
10.00" (254.00mm)
Width:
0.750" (19.05mm)
Length - Actual:
3.250' (990.60mm)