Amphenol Sine Systems Corp MS10B12E05G15
Part No.:
MS10B12E05G15
Manufacturer:
Amphenol Sine Systems Corp
Category:
Circular Connector Contacts
Package:
Datasheet:
MS10B12E05G15.pdf
Description:
2.5MM FEMALE CONTACT, GOLD 15",
Shipping
MS10B12E05G15 Specifications
Manufacturer:
Amphenol Sine Systems Corp
Series:
ecomate® RM
Packaging:
Bag
Type:
Machined
Contact Type:
Socket
Contact Size:
2.5mm