OptiFuse MRCBP-V-30A
Part No.:
MRCBP-V-30A
Datasheet:
MRCBP-V-30A.pdf
Description:
CIR BRKR 30A 32VDC PUSH-RESET
Shipping
MRCBP-V-30A Specifications
Series:
MRCBP-V
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V