OptiFuse MRCBP-V-20C
Part No.:
MRCBP-V-20C
Datasheet:
MRCBP-V-20C.pdf
Description:
CIR BRKR 20A 32VDC PUSH-RESET
Shipping
MRCBP-V-20C Specifications
Series:
MRCBP-V
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V