OptiFuse MRCBP-V-15A
Part No.:
MRCBP-V-15A
Datasheet:
MRCBP-V-15A.pdf
Description:
CIR BRKR 15A 32VDC PUSH-RESET
Shipping
MRCBP-V-15A Specifications
Series:
MRCBP-V
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V