OptiFuse MRCBP-V-10A
Part No.:
MRCBP-V-10A
Datasheet:
MRCBP-V-10A.pdf
Description:
CIR BRKR 10A 32VDC PUSH-RESET
Shipping
MRCBP-V-10A Specifications
Series:
MRCBP-V
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V