OptiFuse MRCBP-N-50A
Part No.:
MRCBP-N-50A
Datasheet:
MRCBP-N-50A.pdf
Description:
CIR BRKR SS 50A 32VDC PSH-RST
Shipping
MRCBP-N-50A Specifications
Series:
MRCBP-N
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V