OptiFuse MRCBP-N-25C
Part No.:
MRCBP-N-25C
Datasheet:
MRCBP-N-25C.pdf
Description:
CIR BRKR 25A 32VDC PUSH-RESET
Shipping
MRCBP-N-25C Specifications
Series:
MRCBP-N
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V