OptiFuse MRCBP-H-30C
Part No.:
MRCBP-H-30C
Datasheet:
MRCBP-H-30C.pdf
Description:
CIR BRKR 30A 32VDC PUSH-RESET
Shipping
MRCBP-H-30C Specifications
Series:
MRCBP-H
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V