OptiFuse MRCBP-H-20A
Part No.:
MRCBP-H-20A
Datasheet:
MRCBP-H-20A.pdf
Description:
CIR BRKR 20A 32VDC PUSH-RESET
Shipping
MRCBP-H-20A Specifications
Series:
MRCBP-H
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
32 V