Festo Corporation MPYE-5-1/8-LF-010-B
Part No.:
MPYE-5-1/8-LF-010-B
Datasheet:
MPYE-5-1/8-LF-010-B.pdf
Shipping
MPYE-5-1/8-LF-010-B Specifications
Operating Pressure:
0 ~ 145 PSI (0 ~ 10 bar)
Connection Method:
Threaded G1/8"
Features:
Supply Voltage 17 ~ 30VDC