Bivar Inc. MPR3HD12V
Part No.:
MPR3HD12V
Datasheet:
MPR3HD12V.pdf
Description:
IND METAL PNL 3MM HER DIFF 12VDC
Shipping
MPR3HD12V Specifications
Lamp Color:
Red
Lens Color:
Lens Transparency:
Diffused
Ratings:
Voltage:
12V
Panel Cutout Dimensions:
0.24" (6.10mm)
Lens Size:
3mm, T-1