Panduit Corp MMP350W38-C
Part No.:
MMP350W38-C
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
MMP350W38-C.pdf
Description:
WIRE MARKER CBL TIE 9.5X88.9MM
Shipping
MMP350W38-C Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Type:
Wire Marker, Cable Tie
Size:
0.37" W x 3.50" L (9.5mm x 88.9mm)