Panduit Corp MLTFC6H-LP316YL
Part No.:
MLTFC6H-LP316YL
Datasheet:
MLTFC6H-LP316YL.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING YLW 250LB 1.709'
Shipping
MLTFC6H-LP316YL Specifications
Product Status:
Obsolete
Length - Approximate:
20.5"
Bundle Diameter:
6.00" (152.40mm)
Width:
0.310" (7.87mm)
Length - Actual:
1.709' (521.00mm)