Panduit Corp MLTFC4H-LP316YL
Part No.:
MLTFC4H-LP316YL
Datasheet:
MLTFC4H-LP316YL.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING YLW 250LB 1.192'
Shipping
MLTFC4H-LP316YL Specifications
Product Status:
Active
Length - Approximate:
14.25"
Bundle Diameter:
4.00" (101.60mm)
Width:
0.310" (7.87mm)
Length - Actual:
1.192' (363.22mm)