Panduit Corp MLTC8H-LP316
Part No.:
MLTC8H-LP316
Datasheet:
MLTC8H-LP316.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING BLK 250LB 2.233'
Shipping
MLTC8H-LP316 Specifications
Series:
Pan-Steel® MLTC
Length - Approximate:
26.75"
Bundle Diameter:
8.00" (203.20mm)
Width:
0.310" (7.87mm)
Length - Actual:
2.233' (680.72mm)