Panduit Corp MLTC2.7H-LP316
Part No.:
MLTC2.7H-LP316
Datasheet:
MLTC2.7H-LP316.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING BLK 250LB 10.15"
Shipping
MLTC2.7H-LP316 Specifications
Series:
Pan-Steel® MLTC
Length - Approximate:
10.25"
Bundle Diameter:
2.70" (68.60mm)
Width:
0.310" (7.87mm)
Length - Actual:
0.846' (257.81mm, 10.15")