Panduit Corp MLTC10H-LP316
Part No.:
MLTC10H-LP316
Datasheet:
MLTC10H-LP316.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING BLK 250LB 2.750'
Shipping
MLTC10H-LP316 Specifications
Series:
Pan-Steel® MLTC
Length - Approximate:
33"
Bundle Diameter:
10.00" (254.00mm)
Width:
0.310" (7.87mm)
Length - Actual:
2.750' (838.20mm)