Panduit Corp MLT8WH-LP316
Part No.:
MLT8WH-LP316
Datasheet:
MLT8WH-LP316.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING SIL 450LB 2.233'
Shipping
MLT8WH-LP316 Specifications
Series:
Pan-Steel® Wave-Ty™
Length - Approximate:
26.75"
Bundle Diameter:
8.00" (203.20mm)
Width:
0.310" (7.87mm)
Length - Actual:
2.233' (680.72mm)