Panduit Corp MLT4WH-LP316
Part No.:
MLT4WH-LP316
Datasheet:
MLT4WH-LP316.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING SIL 450LB 1.192'
Shipping
MLT4WH-LP316 Specifications
Series:
Pan-Steel® Wave-Ty™
Length - Approximate:
14.25"
Bundle Diameter:
4.00" (101.60mm)
Width:
0.310" (7.87mm)
Length - Actual:
1.192' (363.22mm)