Panduit Corp MLT10WH-LP316
Part No.:
MLT10WH-LP316
Datasheet:
MLT10WH-LP316.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING SIL 450LB 2.750'
Shipping
MLT10WH-LP316 Specifications
Series:
Pan-Steel® Wave-Ty™
Length - Approximate:
33"
Bundle Diameter:
10.00" (254.00mm)
Width:
0.310" (7.87mm)
Length - Actual:
2.750' (838.20mm)