Panduit Corp MLT10SH-LP
Part No.:
MLT10SH-LP
Datasheet:
MLT10SH-LP.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING SIL 900LB 2.992'
Shipping
MLT10SH-LP Specifications
Series:
Pan-Steel® MLT
Length - Approximate:
36"
Bundle Diameter:
10.00" (254.00mm)
Width:
0.630" (16.00mm)
Length - Actual:
2.992' (911.86mm)