Cornell Dubilier Knowles MC22FF681J-TF
Part No.:
MC22FF681J-TF
Datasheet:
MC22FF681J-TF.pdf
Description:
CAP MICA 680PF 5% 1KV 2220
Shipping
MC22FF681J-TF Specifications
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Capacitance:
680 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
1 kV
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.157" (4.00mm)