Malico Inc. MBH33002-25P/2.6
Part No.:
MBH33002-25P/2.6
Datasheet:
MBH33002-25P/2.6.pdf
Description:
AL HEAT SINK 33X33X25MM WITH PIN
Shipping
MBH33002-25P/2.6 Specifications
Shape:
Square, Pin Fins
Length:
1.299" (33.00mm)
Width:
1.299" (33.00mm)
Diameter:
Fin Height:
0.866" (22.00mm)