Malico Inc. MBH19001-3LT/2.0
Part No.:
MBH19001-3LT/2.0
Datasheet:
MBH19001-3LT/2.0.pdf
Description:
AL HEAT SINK 19X19X3MM
Shipping
MBH19001-3LT/2.0 Specifications
Shape:
Square, Fins
Length:
0.748" (19.00mm)
Width:
0.748" (19.00mm)
Diameter:
Fin Height:
0.079" (2.00mm)