Harwin Inc. M80-4000000F2-04-306-00-000
Part No.:
M80-4000000F2-04-306-00-000
Datasheet:
M80-4000000F2-04-306-00-000.pdf
Description:
CONN RCPT 4POS CRIMP GOLD
Shipping
M80-4000000F2-04-306-00-000 Specifications
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Contact Type:
Female Socket, Coaxial
Number of Positions:
4
Pitch:
0.157" (4.00mm)