Omron Automation and Safety M22R-EY-24A
Part No.:
M22R-EY-24A
Datasheet:
M22R-EY-24A.pdf
Description:
INDICATOR FLAT YELLOW 24V LED
Shipping
M22R-EY-24A Specifications
Lamp Color:
Yellow
Ratings:
AC/DC
Voltage:
24V
Panel Cutout Dimensions:
0.88" (22.35mm)
Lens Size:
29.80mm Dia