Omron Automation and Safety M22R-EW-12A
Part No.:
M22R-EW-12A
Datasheet:
M22R-EW-12A.pdf
Description:
INDICATOR,WHITE,12V
Shipping
M22R-EW-12A Specifications
Lamp Color:
White
Ratings:
AC
Voltage:
12V
Current:
20mA
Panel Cutout Dimensions:
0.88" (22.35mm)
Lens Size:
29.80mm Dia